Про Гайсинське пологове відділення

Відповідно до вимог та рекомендацій НСЗУ пологове відділення КНП Гайсинської ЦРЛ ГМР  в повному обсязі забезпечене медикаментами, медичними матеріалами  ,обладнанням для надання цілодобової медичної допомоги вагітним жінкам,роділлям, та породіллям.У Гайсинському пологовому відділенні народжують роділлі із усіх районів Вінницької області, а також із Києва, Одеси ,та Черкас.

У просторому, світлому, теплому, гарно відремонтованому приміщенні  Гайсинського поголовного відділення  створено комфортні умови для вагітних, породіль та новонароджених малюків. За бажанням мати з дитиною може обрати індивідуальну палату спільного перебування матері та дитини сімейного типу , де є можливість по стійного перебування з ними батьку або інших родичів (за умови проходження ІФА або ПЛР тесту негативного).Також наявні пологові зали сімейного типу. Палати з власним санвузлом обладнані холодильником, телевізором, зручними сучасними меблями, ліжечком для немовляти, пеленальним столиком. Оснащені необхідним обладнанням пологові зали. Нещодавно відповідно до вимог МОЗ України було облаштовано палату-пологовий зал для породіль з інфекційними захворюваннями та окремий вхід до неї. У відділенні давно і успішно практикуються партнерські пологи. Значно зросла чисельність партнерських пологів понад 80%.Нещодавно пологове відділення КНП Гайсинської ЦРЛ ГМР отримало новий фетальний монітор який досліджує одночасно стан матері і дитини.

Колективом пологового відділення здійснюються усі необхідні заходи з метою впровадження сучасних перинатальних технологій. В 2012 році пологове відділення та жіноча консультація за підтримки українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» комп’ютеризовані, підключені до інтернету, працюють в режимі телемедицини.

Колектив відділення у 2012 році отримав статус «Лікарня, доброзичлива до дитини»

У пологовому відділенні сьогодні є сучасна лікувально-діагностична апаратура. Очолює його молодий та енергійний лікар акушер-гінеколог Стародуб Олександр Григорович. Щорічно приймається близько 600 пологів як з Гайсинського, так і з інших районів.

Приходьте народжувати Ми будемо раді бачити Вас!

З повагою,

Колектив пологового відділення КНП Гайсинської ЦРЛ ГМР.

https://www.google.com.ua/maps/place/Пологовий+будинок/@48.8126115,29.392323,20z/data=!4m5!3m4!1s0x40cd7da0ef568be7:0x8a3352dc1fd51931!8m2!3d48.8125795!4d29.3923492?hl=ru

 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне