23.06.2021

У Гайсинській центральній районній лікарні триває реконструкція приміщень першого поверху – тут розміститься відділення невідкладної екстреної медичної допомоги

 

Загальна вартість проєкту реконструкції – 13 млн грн, з них співфінансування із місцевого бюджету – 1,5 млн грн. За кошти державного бюджету заклад отримав спіральний комп’ютерний томограф, цифровий рентгенапарат та апарат ультразвукової діагностики. За власні кошти та кошти місцевого бюджету закуплено медичне обладнання, меблі та м’який інвентар для відділення екстреної медичної допомоги.

Ми фактично майже готові для запуску. Єдине що залишається, це монтаж КТ, щоб повністю його завершити, під'єднати, провести тестування і ще раз – інструктаж, – розповів керівник медичного закладу Ігор Кохан.

За його словами, необхідність для районної лікарні такого власного обладнання, як комп’ютерний томограф, засвідчила, зокрема, і пандемія COVID-19.

Нині реконструкція приміщення уже на завершальній стадії. У лікарні протягом місяця готуються до відкриття відділення і запуску обладнання.

Гайсинська районна лікарня – одна з десяти лікарень, де проводиться реконструкція, щоб надалі укомплектувати заклад сучасним обладнанням для діагностики. Активно долучилися до фінансування і місцеві бюджети, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Для жителів області, і зокрема Гайсинського району, важливо, аби якнайшвидше закуплене обладнання почало функціонувати, а лікарі мали змогу опиратися на якісні матеріали діагностики. Це прискорить одужання людей, що є найважливішим.


Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне