23.06.2021

Урочисте нагородження до Дня Медичного працівника 2021

Вже вдруге наше підприємство за підсумками роботи відзначається Лідером галузі в медичні сфері та нагороджується свідоцтвом про результати проведеного у 2020 році рейтингового аналізу суб’єктів господарювання України у сфері медицини. Підставою для нагородження є результати підприємства в рейтингу по Україні "Золото" серед державних і комунальних підприємств (КВЕД 86:10) за сумою місць чотирьох номінацій фінансово-господарської діяльності. ,"Результативність та рентабельність", "Ділова активність", "Платоспроможність".
Ця нагорода є доказом високої ефективності управління, організації роботи колективу та цілеспрямованості в досягненні основної мети підприємства які встановлені в Статуті: медична практика, забезпечення населення якісною вторинною (спеціалізованою) медичною допомогою, профілактика захворювань та підтримка громадського здоров’я.
І тим найприємніше отримувати нагороду напередодні Дня Медичного працівника з рук міського голови Гука Анатолія Ілліча. Це відзнака за успіхи та досягнення в роботі колективу та адміністрації Гайсинської ЦРЛ.
Адміністрація КНП Гайсинської ЦРЛ ГМР щиро дякує виконавчому комітетові та депутатам Гайсинської міської ради а також особлива подяка керівнику відділу культури Гайсинської міської ради Речкову Миколі Леонідовичу та працівникам будинку культури за чудовий концертний захід з нагоди Дня Медичного працівника.

Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне